دستگاه کرایولیپولیز  و تأثیر آن در لاغری

امروزه، از شیوه‌های گوناگونی برای تناسب اندام و لاغری استفاده می شود. از رژیم های لاغری و برنامه های  سنگین ورزشی تا عمل های جراحی زیبایی (تهاجمی) و غیرجراحی (غیرتهاجمی). روش های جراحی زیبایی شامل  پیکر تراشی، بالن، حلقه و … غیرجراحی شامل استفاده از دستگاه های لاغری موضعی ست.

در این قسمت درباره ی لاغری موضعی توضیحاتی داده می شود تا علاقمندان بتوانند، اطلاعات لازم را به دست آورند.

دستگاه های لاغری چربی های اضافی و بافت های سلولی بدن را هدف می گیرند و بااستفاده از امواج باعث لاغری در آن قسمت از بدن می شوند که چربی بیشتری دارد؛ برای مثال فردی از همه ی اندامش راضی ست؛ اما در قسمت ران هایش چربی اضافه دارد. با دستگاه لاغری کرایولیوپیز چربی آن قسمت را متعادل می شود‌ و به تناسب اندام می رسد.

انواع گوناگون این دستگاه در کلینیک‌های زیبایی، تناسب اندام و مراکز معتبر یافت می‌شوند؛ اما تبحر و تجربه در هرکاری لازم است که آموزشگاه شهربانو با افراد متخصص و مجرب آماده ی خدمت رسانی به علاقمندان است. حال، از‌ روش دستگاه لاغری کرایولیپولیز و مزایا و عوارض این روش لاغری موضعی بدانیم.

روش انجام کرایولیپولیز

برای انجام این روش، یک باند مخصوص روی منطقه ای مشخص شده از سلولیت ها قرار داده می‌شود و بافت زیر جلدی با استفاده از تکنولوژی وکیوم بالا آورده می‌شود و پس از آن بافت چربی بادمای بسیار پایین سرد می‌شود.

با استفاده از این تکنیک جدید می‌توان نقطه‌های سلولیت کوچک موجود در نواحی به خصوصی از شکم، پاها و پهلو‌ها را نیز مورد هدف قرار داد. متابولیسم طبیعی بدن سلول‌های چربی تخریب‌شده را به‌تدریج از طریق کلیه‌ها و کبد دفع می‌کند. اولین نتایج درمان بعد از ۴ تا ۶ هفته قابل‌مشاهده خواهد بود. ازآنجا که سلول‌های چربی به‌تدریج از بدن خارج می‌شوند، پوست بدن خود را با فرم جدید اندام‌هایی که لاغرتر شده‌اند، تطبیق داده و شل نمی‌شود.

تأثیر کرایولیپولیز در بدن

در روش کرایولیپولیز، سلول‌های چربی فیریز شده و تبدیل به سلول مرده می شوند. بدن با تصور اینکه آن ها از بین رفته و دیگر فایده ای برای بدن ندارند، قادر است آن‌ها را بشکند و دفع کند.

مزایا کرایولیپولیز

در این روش، رسوبات چربی‌های ناخواسته به شیوه‌ای غیرتهاجمی شکسته می‌شوند تا بهبود کنترل‌شده فرم بدن امکان‌پذیر شود. قرارگیری بافت چربی در معرض دماهای بسیار پایین باعث می‌شود که بافت چربی زیر جلدی، بدون آسیب رسیدن به بافت‌های اطراف، نابود شود. کرایولیپولیز یک روش جایگزین غیرقابل بازگشت و غیرجراحی برای عمل جراحی لیپوساکشن است.

 

 

مزایای لاغری با کرایولیپول

  1. در یک زمان می توان چند ناحیه از بدن را درمان کرد.
  2. می توانید دقیقا همان ناحیه مورد نظرتان را لاغر کنید. درست مثل لاغری موضعی.
  3. موثر بودن آن ثابت شده است.
  4. کیفیت پوست را بهبود می بخشد.
  5. بدون درد است.
  6. بعد از درمان نیاز به استراحت و مرخصی نیست.
  7. در مدت زمان خیلی کم می توانید به لاغری برسید.
  8. این عمل غیرتهاجمی ست و به شکل طبیعی توسط بدن دفع می شود.
  9. درمان این روش ایمن است و بدون احتمال هرگونه عوارض است.
  10. جایگزین ایمن برای لیپوساکشن است و حتی می توان پس از درمان هم از لیپوساکشن استفاده کرد.

مدت زمان درمان

یک دوره درمان شامل سه تا پنج‌ جلسه است.

مدت زمان نتیجه

چهار تا شش هفته پس از جلسه ی ششم نتایج‌ قابل توجه ای را مشاهده خواهید کرد.

عوارض لاغری موضعی با کرایولیپولیز

عوارض ناچیز و قابل چشم پوشی این روش ممکن است بعد از درمان قرمزی موضعی، کبودی و کمی بی‌حسی گذرا در پوست وجود داشته باشد که با گذشت زمان این عوارض نیز به طور طبیعی و بدون هیچ اقدام خاصی از بین می‌روند.

نتیجه

شما با روش کرایولیپولیز می توانید به اندام دلخواه و زیبایتان برسید. هنرشهربانو زیبایی و سلامتی را برای بانوان آرزو نمی کند؛ بلکه آن را به ارمغان می آورد.