افرادی که به دنبال راه های طبیعی برای کاهش وزن هستند به قطع باید ماساژ لاغری بدن را امتحان کنند.

 ماساژ درمانی، ماساژ مکانیکی، ماساژ دستی لنفاوی و پیوندی بافت همبند باعث می شوند که کاهش چربی در کلیه نقاط موضعی رخ دهد و این ماساژ به طور حتم می تواند، باعث کاهش وزن شما شود.

ماساژ لاغری شايد كمتر كسی درباره ی خواص درمانی اين شيوه (ماساژلاغری) در درمان اضافه وزن شنيده باشد. امروزه، درمانگران زيادی در سراسر جهان بر اين باورند كه استفاده از ماساژدرمانی به تنهایی يا به‌عنوان روش كمكی در كنار ديگر شيوه‌های درمانی می تواند نتايج بسيار چشمگيری را در روند لاغری و كاهش وزن داشته باشد.

به طور عمده سه نوع ماساژ درمانی وجود دارد که در آب کردن لایه های چربی بدن موثر هستند. این ماساژ ها همان هایی هستند که بیشترین نتایج عجیب را به دست آورده اند و در بخش تناسب اندام هنرشهربانو به آن ها پرداخته ایم.

ماساژ آروماتراپی:

ماساژ آروماتراپی نوعی ماساژ برای کاهش وزن است که باعث کاهش میل شما برای خوردن می شود. در این ماساژ از نوع ویژه ای از روغن ها برای این منظور استفاده می شود و ادویه جات، میوه ها، برگ ها و دانه ها برخی از مواد اولیه مورد استفاده برای این ماساژ هستند. افرادی که از این ماساژ استفاده می‌کنند اغلب می گویند که بهتر می خوابند و درد ماهیچه ای آن ها بعد از گرفتن این ماساژ، از بین رفته است.

ماساژ لنفاوی :

 ماساژ لنفاوی به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند. همچنین، به افزایش قدرت ایمنی و خلاص شدن از شر همه سموم کمک خواهد کرد و باعث می‌شود تا از استرس و اضطراب نیز خلاص شوید.

پرخوری و خوردن غذا های ناسالم برای همیشه از سبک زندگی شما حذف خواهد شد و زمانی که این ماساژ را به طور منظم انجام می دهید، به طور خودکار متوجه تغییر عادت های غذایی خود خواهید شد .

ماساژ شکمی :

ماساژ شکمی به شما کمک می کند تا از شر همه سموم بدن خود خلاص شوید و سوخت و ساز شما را بالا می برد و سیستم گوارشی تان را نرم تر از قبل به کار می اندازد. وقتی همه این اتفاقات می افتد، متوجه تغییر سبک زندگی خود خواهید شد که نه تنها کالری کمتری مصرف خواهید کرد؛ بلکه یک سبک زندگی سالم و فعال نیزخواهید داشت .

معروف است که ماساژ شکمی باعث می شود، شما احساس بی حالی کمتری داشته باشید و این کار بدن شما را شارژ خواهد کرد و به شما کمک می کند تا در هنگام کار کمتر به خودتان فشار وارد کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که وقتی این ماساژ را می گیرید، نفس عمیق بکشید و اگر می خواهید بهترین نتیجه را به دست آورید می توانید، دو بار در روز این کار را تکرار کنید.

در مراکز غیر معتبر، ماساژ درمانی انجام ندهید؛ زیرا ماساژدهنده باید به کاربرد صحیح موارد ممنوعیت ماساژ، احتیاط های لازم و تکنیک مناسب آگاه باشد. در غیر این صورت ماساژ در مراکز غیرمجاز موجب افزایش درد، تشدید بیماری و ... می شود.

ما در مجموعه ی هنرشهربانو به صورت تخصصی و کاملا علمی ماسورها را آموزش می‌دهیم و ماسورهای ما با داشتن مدرک فنی حرفه ای و تخصص و تجربه ی حرفه ای خدمات ویژه با جوابدهی صد در صد را به شما ارائه می‌دهند.