حذف سلولیت با دستگاه جی فایو

سلولیت به شکل ظاهری از چربی های برآمده بدن می‌گویند که  با اضافه وزن متفاوت است. امروزه، نزدیک به ۸۵ درصد زنان را به خود مبتلا کرده است. گاهی سلول‌های چربی آنقدر گسترده‌اند که باعث می‌شوند، فیبرهای کلاژن اطراف آن‌ها خم شود و باعث لکه‌دار شدن پوست فوقانی شود؛ چون بدن دارای سه لایه چربی‌ست. سلولیت در لایه چربی نزدیک به پوست قرار دارد. با افزایش سن پوست شما نازک می‌شود و سلولیت‌ها بیشتر دیده می‌شوند.

تأثیر دستگاه جی فایو در لاغری و بدن

  1. ذخایر چربی و سلولیت شکسته می‌شود؛
  2. بعد از مدتی پوست بدن تان صاف می شود؛
  3. گردش خون بعد از استفاده از دستگاه لاغری جی فایو افزایش می‌یابد؛
  4. دستگاه جی فایو به ماهیچه‌ها حجم می‌دهد؛
  5. جریان لنفاوی، تجزیه رسوبات چربی پایدار، رفع سلولیت‌های بدن، تولید الاستین، گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد.

 

مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو برای سلامت بدن عبارت‌اند از:

  1. بهبود گردش خون
  2. کمک به کاهش وزنو سم زدایی؛
  3. برای کاهش مایعات اضافی؛
  4. تسریع روند تخلیه لنفاوی و سم‌های بدن و
  5. درمان سلولیت و تسریع تخلیه لنفاوی.

 

جی فایو یک روش مؤثر برای درمان سلولیت و شکستن آن هاست. همچنین، باعث جابجایی چربی‌های ذخیره شده می‌شود و آن‌ها را به جریان خون منتقل می‌کند. با افزایش جریان خون باعث احیای پوست، تولید الاستین و کلاژن برای شکل گیری بهتر پوست می‌شود.

 

ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو

 

 بدون سوزن، بدون برش و بدون نیاز به طول درمان برای بهبودی ست. نتایج این دستگاه در زمان کوتاه ظاهر شده و نسبت به روش‌های جراحی ارزان و آسان است. روش غیر جراحی و غیر تهاجمی‌ست دوره ریکاوری ندارد و بلافاصله می‌توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید. نسبت به سایر روش‌های لاغری تقریبا ارزان است.

تنها روشی ست که کلاژن سازی را به صورت طبیعی در بدن افزایش می‌دهد. به دلیل استفاده از روش طبیعی ماساژ در دستگاه جی فایو، این روش عوارضی جانبی بسیار کمی دارد.

 

عوارض لاغری با دستگاه جی فایو

 

 بیشتر مشتریان یک ساعت پس از درمان با دستگاه لاغری جی فایو، احساس آرامش و گرما به ویژه در مناطق ماساژ داده شده، گزارش می‌دهند.

 

دستگاه جی فایو سیستم لنفاوی را تحریک می‌کند.

 

یکی از مضرات استفاده از دستگاه جی فایو این مورد است که ممکن است پس از استفاده از دستگاه لاغری جی فایو احساس بی حالی و ضعف کنید.

 

احتمالاً در اثر حرکت سموم در بدنتان، ممکن است بعد از استفاده از دستگاه جی فایو سردرد بشوید. به همین دلیل است که توصیه می‌شود، در طول مدت درمان با دستگاه لاغری جی فایو حداقل روازنه 2 لیتر آب بخورید.

 

نتیجه گیری

 

استفاده از دستگاه لاغری جی فایو یکی از بهترین روش‌های لاغری بدون عوارض و جراحی‌ست که می‌توانید در کنار رژیم غذایی و ورزش از آن استفاده کنید.

 

 ما در مجموعه هنرشهربانو با جدید ترین و به روز ترین دستگاه‌های لاغری خدمات ویژه ای به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

ما لاغری شما را با دستگاه های خود تضمین می‌کنیم.