برترین و دوره های آموزشی

پوست

✔️آموزش پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست ، بسیار کاربردی وعلمی جهت کلیه عموم با هر نوع مدرک تحصیلی می باشد و به تمام کسانی که به موضوعات پوست وزیبایی علاقمند هستند و در عین حال جویای کار با درآمد خوب و جایگاه اجتمایی مناسب هستند توصیه می شود. آموزشگاه مراقبت پوست و زیبایی هنرشهربانو از جمله مراکز برجسته و ممتاز در امر مراقبت، زیبایی پوست در تهران و شهرری می باشد با برترین تکنیک های علمی با هدف ارتقاء کیفیت علمی و افزایش مهارت های حرفه ای افراد اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ذیل نموده است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد. ➖سرفصل های کارگاه آموزش مراقبت از پوست
👈آموزش پاکسازی پوست از سطح مبتدی تا تخصصی و فوق تخصصی 👈درمان پوست های حساس و واکنش دار 👈درمان پوست چرب و مشکل دار 👈آبرسانی به پوست 👈اکسیژن رسانی پوست 👈روشن کنندگی و ازبین بردن لک ها 👈میکرودرم ابریژن 👈راحتی و تغذیه پوست👈دوره های در مان چروک صورت 👈درمان چروک دورچشم 👈کلاژن دريايي ضد چروک بالاي 25 سال 👈هيالورونيک دريايي ضد چروک بالاي 30 سال 👈سيليسيوم دريايي ضد چروک و ضد افتادگي بالاي 35 سال 👈هورمون رسانی پوست – برنامه ضد پیری 👈ماساژهای مخصوص جوانی صورت و ….


برای ثبت نام تماس بگیرید.


✔️بکارگیری الزامات و آیین نامه های بهداشت و ایمنی کار

بکارگیری الزامات و آیین نامه های بهداشت و ایمنی کار از جمله رشته های تخصصی آموزشگاه هنرشهربانو است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد. این رشته شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شخص پس از گذراندن این دوره قادر به اجراء و پیاده سازی استاندارد ها و آیین نامه های ایمنی و بهداشت در محیط کار و همچنین قادر به شناسایی عوامل آسیب رسان و بیماری زا و پیشگیری از ابتلا به بیماری های شغلی با رعایت اصول بهداشت و ایمنی خواهد بود. شخص توانایی مقابله با آسیب های شغلی و عکس العمل در برابر حوادثی چون آتش سوزی و زلزله و توانایی انجام اقدامات اولیه در هنگام شرایط اضطراری را کسب خواهد نمود و با استاندارد های شایستگی از قبیل مسئول ارزیاب ریسک ، مسئول HSE-MS و مسئول بهداشت کار در ارتباط می باشد.


برای ثبت نام تماس بگیرید.

✔️مشاوره استفاده صحیح از محصولات بهداشتی و کرم ها

مشاوره استفاده صحیح از محصولات بهداشتی و کرم ها از جمله رشته های تخصصی آموزشگاه هنرشهربانو است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد. مشاوره استفاده صحیح از محصولات بهداشتی و کرم ها شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که کارهایی از قبیل مشاوره با مراجعه کننده ،آنالیز پوست و مو، بکارگیری واژه های مرتبط ، بکارگیری محصولات بهداشتی و کرم ها، رفع خطوط پوستی ، هیدراتاسیون و پاکسازی پوستی ، لایه برداری پوست

و رفع پیگمانتاسیون و رفع اسکار های پوستی را انجام می دهد.


برای ثبت نام تماس بگیرید.


✔️کاربرد تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام

کاربرد تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام از جمله رشته های تخصصی آموزشگاه هنرشهربانو است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد.
➖استاندارد آموزشی دوره کاربرد تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام :

👈آنالیز پوست و مو و آنالیز چاقی
👈کاربرد دستگاه های جوانسازی و برطرف کردن چروک پوست
👈کاربرد دستگاه های لایه برداری و رفع پیگمانتاسیون پوست
👈کاربرد دستگاه های آبرسانی و پاکسازی پوست
👈کاربرد دستگاه های لیفتینگ
👈کاربرد دستگاه های رفع آکنه و اسکارهای پوستی
👈کاربرد دستگاه های رفع موهای زاید
👈کاربرد دستگاه های خال برداری و رفع زواید پوستی
👈کاربرد دستگاه های رفع چاقی موضعی
👈مشاوره جهت انتخاب دستگاه های متناسب با نیاز مراجعه کننده
و …


برای ثبت نام تماس بگیرید.

✔️مشاوره در مراقبت پوست ٬مو ٬زیبایی و تناسب اندام

مشاوره در مراقبت پوست ٬مو ٬زیبایی و تناسب اندام از جمله رشته های تخصصی آموزشگاه هنرشهربانو است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد. مشاوره در زمینه مراقبت از پوست ، مو ، زیبایی و تناسب اندام شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شایستگی هایی از قبیل استریل کردن وسایل قبل از شروع کار ، مشاوره با مراجعه کننده و مشتری ، آنالیز پوست ، آماده سازی پوست مشتری ، لایه برداری پوست ، رفع خطوط سطحی و عمقی پوست ، ترمیم مو، رفع موهای زائد ، رفع زائده های پوستی ، رفع چاقی موضعی و غیر موضعی را انجام بدهد. این رشته مخصوص پزشکان است و درگروه رشته های کلینیکال قرار دارد.
❌ حداقل میزان تحصیلات : دکتری پزشکی


برای ثبت نام تماس بگیرید.


✔️رعايت الزامات سلامت‘ بهداشت وايمني درمحيط كارمراقبت وزيبايي

رعايت الزامات سلامت‘ بهداشت وايمني درمحيط كارمراقبت وزيبايي از جمله رشته های تخصصی آموزشگاه هنرشهربانو است پس از پایان این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارائه میگردد. رعايت الزامات سلامت، بهداشت و ايمني در محيط كار مراقبت و زيبايي شايستگي است در حوزه بهداشت وايمني كه كارهايي از قبيل پيشگيري از عوامل زيان آور فيزيكي محيط كار ، پيشگيري از عوامل زيان آور شيميايي ، بيولوژيكي ، روحي ورواني، ارگونوميكي و كنترل و كاهش مخاطرات محيط با استفاده از وسايل حفاظت فردي در محيط كار ، پيش بيني و پيشگيري از خطرات، انجام كمك هاي اوليه ، اطفاء حريق و رعايت بهداشت فردي و عمومي در محيط كار را انجام مي دهد.

طول دوره آموزشی54 ساعت است که شامل 24 ساعت آموزش نظری و30 ساعت آموزش عملی است. برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه آموزشی هنرشهربانو تماس حاصل فرمایید.


برای ثبت نام تماس بگیرید.

✔️رشته سبک زندگی طبیعی و سبز

استاندارد در حوزه رشته بهداشت و ایمنی تعریف شده است از جمله رشته های خاص و هیجان انگیز آموزشگاه هنرشهربانو میباشد.که طبق روتین سایر رشته ها دارای مدرک فنی حرفه ای است.و به اموری از قبیل تجزیه و تحلیل و شناخت قوانین خلقت در سلامت، راه‌های پیشگیری از ضعف جسمانی، جلوگیری از عوامل ناتوانی و پیری زودرس، به کارگیری رازهای خوشبختی و سلامتی، تجزیه و تحلیل تاثیرات محیط بر زندگی فرد و تجزیه و تحلیل مواد مضر در زندگی و اثرات سوء آن و چگونگی تطابق هر فرد و پاکسازی اشکالات آن و چگونگی تغییر غذا و مواد آن در فصول مختلف سال و به کارگیری راه‌های آرمش روح و روان و استرس‌زدایی وضعیت اعضای بدن و ساعات دفع سموم می‌پردازد.


برای ثبت نام تماس بگیرید.


✔️رشته مشاور مهارت های سبک زندگی سالم

مهارت هاي سبك زندگي سالم از جمله رشته های خاص و هیجان انگیز آموزشگاه هنرشهربانو میباشد.که طبق روتین سایر رشته ها دارای مدرک فنی حرفه ای است.این دوره براي بانوان و كليه رده هاي سني جهت پيشگيري از عارضه ها و بيماري ها و رويكرد صحيح به عارضه ها و بيماري هاي احتمالي و همچنين حفظ سلامت در چهار بعد جسمي، رواني، اجتماعي و معنوي و در هر دو بعد زندگي فيزيكي و مجازي ارائه می شود


برای ثبت نام تماس بگیرید.

✔️رشته مهارت های سالم زیستن (مقدماتی و پیشرفته)

رشته مهارت های سالم زیستن در 2 سطح مقدماتی و پیشرفته از جمله رشته های خاص و هیجان انگیز آموزشگاه هنرشهربانو میباشد.که طبق روتین سایر رشته ها دارای مدرک فنی حرفه ای است.در این دوره شخص از عهده مهارتهایي از قبیل بهداشت فردي، تامین محیط بهداشتي در خانه، حفاظت از محیط زیستت،
تنظیم برنامه غذایي، بکارگیري اصول بهداشت غذا، تأمین شرایط مناسب بهداشت رواني،تشخیص اولیه بیماریهاي شایع، آموزش بهداشت، انجام كمک هاي اولیه، مراقبت از مادر و كودک، مراقبت هاي دوران
بلوغ و سالمندي در خانه برآید. این دوره عموما مورد استقبال خانم های خانه دار و علاقه مندان به طب سنتی و مزاج شناسی قرار گرفته است.


برای ثبت نام تماس بگیرید.