برگزاری تمام دوره های آموزشی آرایشگری در سطوح مبتدی و پیشرفته با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای. در هنر شهر بانو آموزش ها به صورت عملی و کاملا کاربردی جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد برنامه ریزی شده و تا زمان فراگیری کامل ادامه خواهد یافت. میزان رضایت بالا و ورود اکثر هنرجویان ما به بازار کار، کارنامه کاری هنر شهر بانو را درخشان می کند. اگر برای گذراندن بهترین دوره آموزش آرایشگری آماده هستید، ثبت نام آنلاین انجام دهید و یا مشاورین ما تماس بگیرید.


گالری


ویدیو ها

آکادمی زیبایی هنرشهربانو بیش از 50 رشته در لاین زیبایی دارد. که در سه  دسته اصلی تقسیم می شوند و در داخل هر دسته دوره ها توضیح داده شده اند.


آموزش های خدمات آرایشی

همیشه زیبا بودن خوب است.ولی اگر توانایی این را داشته باشید.که دیگران را زیباتر از آنچه که هستند کنیداین بسیار لذت بخش است.


اطلاعات بیشتر


دوره های تخصصی پوست از مبتدی تا حرفه ای

در این بخش تمام دوره های پوست که بیش از 8 دوره می باشند. برای شما اورده شده است.اگر علاقه مند به پوست هستید این بخش را مطالعه کنید.


اطلاعات بیشتر


دوره های ماساژ

در چند سال اخیر ماساژ در ایران قابل توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.ما در هنر آکادمی هنرشهربانو نیز دوره های مختلفی برای ماساژ تدارک دیده ایم.


اطلاعات بیشتر


خدمات هنر شهر بانو

ما در هنر شهر بانو علاوه بر آموزش ؛خدمات نیز ارائه میدهیم. کافیست این بخش خدمات را مشاهده کنید و از همه خدمات ما با خبر شوید.


اطلاعات بیشتر

برخی از دستاورد های ما

0+

هنرجو آموزش دیده

0+

مدرس فعال

0+

دوره برگزار شده

0

سال تجربه در حوزه زیبایی

در این قسمت میتوانید گالری هنر شهربانو را ببینید .جدید ترین نمونه کارهای سایت هنر شهربانو در این قسمت میباشند 


دیدن نمونه کارها

رضایت هنر شهربانویی ها

Client Photo
سحر میرمومنی
خدمات کاشت ناخن

راستش به خانم هایی که خیلی به زیبایی شون اهمیت میدن من اموزشگاه هنر شهر بانو رو پیشنهاد میدم. مدیریت خوبی دارند.خیلی خوش اخلاق هستند.و پیگیر


Client Photo
نازنین زهرا
دوره های پوست

زمانی که به آموزشگاه هنر شهر بانو رفتم فکر میکردم فقط میخان پول بگیرن ولی اینطوری نبود واقعا- ابتدا بهم مشاوره دادن و الان خداروشکر دوره های من تموم شده و خیلیم راضیم.


Client Photo
پریسا
پاکسازی پوست

سلام و درود.من از کارکرد پرسنل این اموزشگاه و سالن واقعا راضی هستم . میتوانم به جرئت بگویم این اموزشگاه در شهر ری نامبروان هست. ای کاش میتوانستم زودتر با این سالن آشنا بشوم.


Client Photo
یک دختر ناشناس

زمانی که جوش های زیادی رو صورتم زده بود. و دنبال یک متخصص بودم که جوش های صورتم برطرف بشود. با چند جلسه حضور در اموزشگاه هنر شهر بانو به راحتی جوش های صورتم را برطرف کرده اند.

مانند ماه زیبا بدرخشید.

نمونه کارهای ما


gallery grid image


gallery grid image


gallery grid image


gallery grid image


gallery grid image


gallery grid image


نمونه کارهای بیشتری ببینید

آنلاین یاد بگیرید.

با شیوع کرونا ما تصمیم گرفتیم برخی از کلاس های حضوری را بصورت آنلاین برگزار کنیم. کلاس هابا زدن روی دکمه زیر میتوانید همه کلاس ها را ببینید ودر کلاس مورد نظر ثبت نام کنید.


اطلاعات بیشتر و ثبت نام

آخرین ها را بخوانید

مجله آموزشی هنر شهربانو


raynatarh
سپتامبر 8, 2020

raynatarh
آگوست 16, 2020

raynatarh
آگوست 15, 2020